ENGÜRÜ TURİZM TUR VE GEZİ PROGRAMLARI

SİNOP - AYANCIK - ERFELEK - KASTAMONU

Planlanan Gün Sayısı : 2 Gece 3 Gün'dür

Akşam saat 22.00’da Güven Park önünde buluşuyor, ve 9 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.

1.GÜN
Ayancık’daki restoranımızda alacağımız sabah kahvaltımız sonrası Sinop!a hareket ve otele yerleşme. Kısa bir dinlencenin ardından Süleyman pervane medresesi, Alaaddin cami, Serapis tapınağı onunde kısa anlatım molalarının ardından Sinop Kalesi, birçok tanınmış kişinin(Mustafa Suphi, Refik Halit Karay, Refii Cevat, Burhan Felek, Zekeriya Sertel, Sabahattin Ali ve Nazım Hikmet gibi) cezasını tamamladığı, şimdi ise müzeye dönüştürülmüş eski Sinop cezaevi gezisini tamamlıyoruz.akşam yemeğine kadar serbest program dahilinde vakit geçiriyoruz. Geceleme Sinop’daki otelimizde.

2.GÜN
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası 15 km uzaklıkta, Muhteşem bir tabiatın içerisinde yer alan Tatlıca takım şelalelerini geziyoruz.
Burada alacağımız bölgeye özgü Kulak Hamuru, Isırgan Otu çorbası gibi yöresel menüden oluşan leziz öğle yemeği sonrası ilk durağımız orman ve denizin muhteşem bir plajla birbirinden ayrıldığı Akliman Tabiat harikası Hamsilos Fiyordu Karakum plajı ve
Paşa Tabyaları ile gezimize devam ediyoruz. Akşam yemeğimizi Sinop’da sizin için seçtiğimiz restoranda alıyor ve sinop’a özgü barlarda eğleniyoruz. Geceleme Sinop’daki otelimizde.

3.GÜN
Otelde alacağımız geç kahvaltı sonrası öğle yemeği molamızı Kastamonu’da veriyor Nasrullah camii ve el sanatları çarşısını geziyoruz . Ankara'ya dönüş yoluna koyuluyoruz Saat 22.30' da buluştuğumuz yerde, sonraki gezilerimizde karşılaşmak ümidiyle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: 
Klimalı yeni model araçla Ulaşım 2 Gece OK konaklama, 1.-2.-3.günkü sabah kahvaltıları, Akşam yemeği (1), öğle yemeği(2), Tatlıca takım şelaleleri ilave ulaşım ücretleri. rehberlik hizmetleri ve müze ören yeri giriş ücretleri 

NOT
0-6 yaş arası çocuklar ebeveynleriyle aynı odayı paylaşmak kaydıyla 75 YTL 7-12 yaş arası çocuklar ise yine ebeveynleriyle aynı odayı paylaşmak kaydıyla 150 YTL’dir.